¢ємяє νє уσѕну
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¢ємяє νє уσѕну

üує σℓ ¢ємяє νє уσѕнує ∂σу

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yoshy hakkındaki bilgiler

3 posters
YazarMesaj
Cemre_Yoshy
--CeMrE YoShY FaN AdMiN--
Cemre_Yoshy

Sitemiz Nasıl? : Benim sitem bence çok güzel
Özel Mesajın? : cemrem benim bitanem
Adın? : kvlcm
Şirin Hayvanın Ne? : yoshy hakkındaki bilgiler 9keleb10
Ruh Halin Ne? : yoshy hakkındaki bilgiler 3afe4d28e8dbd4b6ddc3209kx9

yoshy hakkındaki bilgiler Empty
MesajKonu: yoshy hakkındaki bilgiler   yoshy hakkındaki bilgiler Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 4:47 pm

bulduğunuz bilgileri buraya koyabilirsiniz..
ayrı başlık yok...
http://cemreyoshyfan.hareket-forum.net
=)--CK_GK_YY--=)
#PrEnSeSiMiZ#
#PrEnSeSiMiZ#
=)--CK_GK_YY--=)

Sitemiz Nasıl? : sÜqEr
Özel Mesajın? : site harika
Adın? : Gizem
Ruh Halin Ne? : yoshy hakkındaki bilgiler Melekgibitj6rm2bm6

MesajKonu: Geri: yoshy hakkındaki bilgiler   yoshy hakkındaki bilgiler Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 6:37 pm

YASEMİN

Like a Star @ heaven 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde Klasik Bale eğitimini sürdürüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı. Zerrin Özer’in Rumeli Hisarı ve Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserlerinde vokal ve dansçı olarak sahne aldı.
Cemre_Yoshy
Cemre_Yoshy

MesajKonu: Geri: yoshy hakkındaki bilgiler   yoshy hakkındaki bilgiler Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 9:54 pm

21 Eylül 1985 doğumlu başak burcu sevgilisi var küçüklüünden beri sahneile ilgili bi meslek yapıcaını biliomuş aileden gelen bişeymiştiyatrocu olmak istiomuş ama klasik baleye geçince dansçı olmaya kararvermiş en son gittii film dünyalar savaşı hayatının filmi armageddonmuş en son okuduu kitap da vinci şifresi marka tutkunu diil amaayakkabıda markaya önem verirmiş en son dans ayakkabısı almış nike danyaseminin okulu kadıköyde istanbul üniversitesi devletkonservatuarıymış. Caddede bildiği tek yer şaşkınbakkalmış başkada hiçbi yer bilmiomuş sokakları çok karışık geliomuş caddeyle ilgili bianısı varmış bikaç sene önce orda bi mağzaya girmiş avrupa tarafındaöle katlı mağzalar yokmuş o zamanlar henüz annesiyle beraber çok güzelkıyafetler varmış sonra ikinci gittiinde öörenmiş orasının zara olduunuilk zaranın orda açıldıını biliomuş bağdat caddesiyle ilgili bideyasemin 20 yaşına girdi ideal sevgilisi ukala olmamalıymış,onagüvenmeli yasemininde ona güvenmesi gerekli tabi karakteri oturmuşolmalı iki yüzlü olmamalı dio biraz kıskanç olmalı ama çok olması boğardio yasemin kıskançmış ama belli etmezmiş içinde kalırmış bi çocuklukanısı var bi kere köpeğiyle beraber uyumuş balkonda büük bi kulübesivarmış sürekli havlıomuş susması için yanına gitmesi gerekiomuşkulübeye girmiş çıkınca gene havlamış oda kulübede onla birlikte uyumuşsabaha kadar sabah uyandıı köpeği yalıomuş onu en çok bi ekmekyiyebilirmiş yemek yemeği çok seviomuş en çok balık ve tavuk severmişsebzelerden brokoliyi sevio onun dışında anneannesinin yaptıı ayşekadınfasulyeyi ve zeytinyağlı dolmayı yemek yapabilio makarna yapmış vedeişik tarzda sos yapabiliomuş bide bezelye yapmış mutfakta yemekyaparken kimsenin ona karışmamasını istermiş yumurtadan,nanenin tazeyapraklarından ve patlıcandan nefret edermiş gece hayatını ve taksimiçok sevio taksimin karışıklıı hoşuna gidiomuş ama geneldegündüzleri.internetle baya haşır neşirmiş seviomuş interneti

Yasemin Tam bir kolakolik..Neredeyse Sabah kahvaltısında bile kola
içiyormus Fakt konservatuardan dolayı farklı bir beslenme durumlarıwar.Bale için sürekli ince olmaları gerektiği için kolayı azaltmayaçaLışıyor..baknz(kola zararLıdır ) Ayrıca Balıklı her yemegiseviomus..tavuk..kırmızı et we işkembe çorbası da Yasemininsewdiklerinden
biri elini burnuna gtürürse Yasemin'de hemen gtürürmüş böylede garip bi özelligi var
yaprak naneden ve yumurtadan nefreet edior.. Çok güzel,çeşit çeşit Soslar hazırlayabiliomuss.. ayrıca makarnada yapmıs yasemin
Akrabalarına acaip deger veriomus..Sevdiği ve değer verdiği insanları kaybetmekten çok korkuyormuş.
Sebnem Ferah'ın "can kırıkları" albümü Yaseminin Favori albümü..
O enfes sesiyle bir cok reklam jingle'ları seslendirDi
YaseMin Armagedon filminin son sahnesinden cok etkilendigini sölüor.

bİr Erkekte ilk önce Gözlere ve dişlere bakarmıs...dişler yasemin için cok önemliymiş
Yasemin duygusal ama romantik Diilmiş
Hiç aldatmamıss ama Bir kez aldatılmıs
Şuan 6 aydır süren bir ilişkisi war..

Annesinin en sevdigi yemegi brokoliymiş ..bir de annesi yemekten çok güzel kek yaparmış.
HEPSİ'yi kalıcı yapabilmek Tek arzusuymus!!modifiye arabalara ilgisivar ..Müzİk ve dans dışındaki en büyük tutkusu arabayla uzun yolculukyapmak.
1. albümdeki en sevdigi sarkı NEDENİNİ SORMA 2.aLbümdeKi en sevdiiği şarkı ise Olmaz böyle şey..
cocukken lakabı Maşacı'ymıs Çok esmer oldugu için okuldaki arkadaslarıve ögretmenleri maşacı die hitap ediolarmıs Yasemin'e.Ortaokulda ensevmedigi Ders İNKİLAPmıs

Notları hiçbir zaman kırk olmamıs ama normal bir ögrenciymiş çok yaramazmıs ve Ceza alırmıs..

21 Eylül 1986
İstanbul'da doğdu
Başak burcu
Kola,balık,et,tavuk ve çikolata en sewdiği yiyecekler
Nane ve yumurtayı hiç sevmez
Mor en sevdiği renk
47 kilo
Kenan doğulu,Madonna,Şebnem ferah,Tarkan en cok dinlediği sanatçılar

BİLİNMEYENLERİ
Yasemin annesi ve anneannesiyle yaşıyor.Babasının 2. eşinden erkek kardeşi var.Adı Meriç.2 yaşında.
Araba park edemiyor.Sürücü kursuna gidiyorr.
Ortaokuldayken dişine tel taktırmış
Küçükken cemreyle çete gibilermiş bütün okul onlardan korkarmış
Cok güzel çeşit çeşit soslar hazırlayabiliyor
Başı ağrıdığında hemen ilaca saldırdığı için bu yaşta gastirt olmuş
Çok esmer olduğu için okulda öğretmenleri ve arkadaşları 'maşacı' diye hitap ediyorlarmış
En sevdiği meyve üzüm
Lisedeyken cok yaramazmış ılgın die bir arkadaşıyla birlikte hep ceza alırlarmıs
Simetri takıntısı var
Biri elini burnuna götürdüğünde kendide götürüyor
Yasemin cok çabuk ağlar ve duygu sömürüsü yapar
2. adı DAMLA
Bi kere oyun oynarken enstrman olarak çaldığı tefi arkadaşının kafasında kırmış
Konsere veya tv ye cıkmadan önce mutlaka sevgilisini ararmış
Bel fıtığı var

Arabaları sever yumurta ve nane den nefret eder.
İçinde balık olan her şeyi yer..
En sevdiği renk mordur..

bunlarda bndn:)
=)--CK_GK_YY--=)
#PrEnSeSiMiZ#
#PrEnSeSiMiZ#
=)--CK_GK_YY--=)

Sitemiz Nasıl? : sÜqEr
Özel Mesajın? : site harika
Adın? : Gizem
Ruh Halin Ne? : yoshy hakkındaki bilgiler Melekgibitj6rm2bm6

MesajKonu: Geri: yoshy hakkındaki bilgiler   yoshy hakkındaki bilgiler Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 12:40 pm

çok saol kokumum
Cemre_Yoshy
Cemre_Yoshy

MesajKonu: Geri: yoshy hakkındaki bilgiler   yoshy hakkındaki bilgiler Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 10:58 pm

önemli diil lokumum
yoshy_zeynep
Sheker Üye:)
Sheker Üye:)
yoshy_zeynep

Sitemiz Nasıl? : çok güzel
Adın? : zeynep
Favori Hepsi Kızın? : yoshy hakkındaki bilgiler 08b781e90f6febefe866ebc6ebf60efb
Ruh Halin Ne? : yoshy hakkındaki bilgiler 8keyifliqs7

MesajKonu: Geri: yoshy hakkındaki bilgiler   yoshy hakkındaki bilgiler Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 12:21 pm

buda benden
yasemin simetri hastasıymış,modifiye arabaları çok severmiş,aradığı erkek özelliği dişleri beyaz olsun

yetermiş,meriç adında 1.5 yaşında bi kardeşi warmış,sanırım annesinin ismi neslihan,kadıköyde

oturuyomuş galiba,sabah kahvaltıda bile kola içermiş,diş fırçası bile mormuş,gruptaki diğer

arkadaşları onun en çok burnunu seviyorlarmış....

YASEMİN: 1986 İstanbul doğumlu.Grubun en küçük

üyesi.Ortaöğrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar

üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi.

Halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale

bölümünde öğrenimini sürdürüyor.3 yıl boyunca AKM

gençlik Balesi'nde görev aldı.Şan ve tiyatro dersleri alan

Yasemin çok sayıda da reklam jingle'ları seslendirdi.

Hobileri:GEZMEK,EĞLENMEK..

Mor kolik

takı delisiarabaları cok sevıyo (spor arabalar)

Burcu:Başak

Tuttugu takım:fenerbahce

Soyadı:Yürük

Özellikleri:GEREKTİĞİ YERDE GEREKTİĞİ GİBİ DAVRANMASI VE DOBRA DOBRA OLMASI..

Aralarında en kısa olanı,

En politiği oymus.

Karanlıktan korkarmıs nedenı ıse hırsızlık vakası yasamıs.İlk okul

yıllarında tiyatrocu olmak istermiş.

Cümleleri uzatmayı sevmezmiş.

En yaramazları ve kedılerı hıc sevmezmiş.

Çok duygusalmış ama romantık degılmıs.

Ayrıca yumurtayıda hıc sevmezmiş...

Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi hiç düşünür müydünüz? Yada çocukluğunuzdaki hayalleriniz nelerdir?

Yasemin: Benim de mutlaka sahne ile ilgili bir şey olacağı kesindi, çünkü aileden gelen bir

şeydi sonuçta. Tiyatrocu olmayı istiyordum. Ama daha sonra klasik baleye geçince dansçı

olmaya karar verdim. Hep değişti bu fikir ama sonradan şarkıcılıkla dans bir arada olunca

bu gurup kuruldu ve şimdi buradayız. Güzel yani.

En son gittiğiniz film?

Yasemin: Eee ben gittim… (gülüşmeler) Dünyalar Savaşı’na gittim çok güzeldi.

Hayatınızın filmi?

Yasemin: Benim biraz saçma gelecek insanlara ama Armagedon olabilir. Filmin son

sahnesi beni çok etkilemişti. O olabilir.

En son okuduğunuz kitap?

Yasemin: Da Vinci Şifresi.

Sizi tanımakla başlayalım...

Yasemin: 19 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü'nde ilk

yılım. Ortaokul ve liseyi diğer arkadaşlarım gibi Mimar Sinan Üniversitesi Klasik Bale

Bölümü'nde okudum.

Klipteki ve albüm kapağındaki kıyafetleriniz de tam yabancı kliplerde gördüğümüz R&B

sanatçıları gibi. Günlük hayatta da böyle mi giyiniyorsunuz, yoksa bu pazarlama için

yapılan bir taktik mi?

Yasemin: Tüm kıyafetlerimizi Ümit Ünal hazırlıyor. Günlük hayatta fotoğraflardaki gibi çok

farklı giyinmiyoruz. Gardırobumuz spor kıyafetlerle dolu. Albüm çekimleri için topuklu

ayakkabı giyelim dedik ama yürümeyi beceremedik. Spor ayakkabı yerine topuklu

ayakkabı giyince komik görünüyoruz.

Sizin şarkılarınızın Türkçe olmasının dışında diğer R&B parçalarından ne farkı var?

Yasemin: Albümde R&B altyapısı var ama bizi Türklerin dinleyeceğini unutmadık. Parçaları

ne kadar Batı gırtlağında okumuş olsak da içine Doğu'dan da bir şeyler eklemeyi ihmal

etmedik.

Türkçe albüm tamam. Peki ilerisi için İngilizce bir albüm projesi var mı?

Yasemin: Evet. Bize özgü müzik aletlerini katarak İngilizce R&B albümü yapmak istiyoruz.

Hatta bunun için İngilizce derslerine başladık bile.
Cemre_Yoshy
Cemre_Yoshy

MesajKonu: Geri: yoshy hakkındaki bilgiler   yoshy hakkındaki bilgiler Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 2:52 pm

saol jnm:)

yoshy hakkındaki bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-